Class Type Time Status Team Score Team Live Link Update
Thursday   06/20/2024
soccer Uzi super 23:00
Close
Nasaf Qarshi
VS
Neftchi Fargona
soccer Uzi super 23:00
Close
Navbahor Namangan
VS
Qizilqum Zarafshon
soccer Latvia SL 23:00
Close
Tukums-2000
VS
FK Liepaja
Friday   06/21/2024
Basketball WNBA 00:00
LIVE
Chicago Sky
VS
Dallas wings
soccer FIN D2 00:00
LIVE
SJK Akatemia
VS
KTP Kotka
soccer Egypt S1 00:00
LIVE
Al Ahly SC
VS
El Mokawloon El Arab
soccer Latvia SL 00:00
LIVE
FK Valmiera
VS
Metta/LU Riga
soccer EUROCup 00:00
LIVE
Denmark
VS
England
soccer Chilean PD 03:00 Nublense
VS
Sino legend bartow
soccer EUROCup 03:00 Spain
VS
Italy
soccer Laliga 05:30 Vitoria BA
VS
Atletico Mineiro
soccer BRA D2 06:00 Vila Nova
VS
Mirassol
soccer Laliga 07:00 Flamengo
VS
Bahia BA
Basketball WNBA 07:00 New York Liberty
VS
Los Angeles Sparks
soccer AMEC 08:00 Argentina
VS
Canada
soccer BRA D2 08:30 Ceara
VS
Sport Club Recife PE
soccer Laliga 08:30 Palmeiras
VS
Bragantino
other soccer 15:00 China U21 Attached Nantong Zhiyun U21 vs Zhejiang U21
soccer CFA 15:00 Yan An Ronghai
VS
Hubei Istar
other soccer 15:00 China U21 Attached Tianjin Jinmen Tigers U21 vs Henan U21
Basketball NZBL 15:30 Southland Sharks
VS
Wye
soccer CFA CUP 16:00 Shanghai Changning
VS
Chengdu Better City FC
soccer CFA CUP 17:00 Guangxi Hengchen
VS
Shanghai Port B
soccer CFA CUP 17:00 ShaanXi Union
VS
Changchun Yatai
soccer AUS NSW 17:30 Manly United
VS
Central Coast Mariners (Youth)
soccer Aus VPL 17:30 Melbourne Knights
VS
Moreland City
soccer Aus VPL 17:30 South Melbourne
VS
Altona Magic
soccer AUS NPLQ 17:30 Gold Coast Knights
VS
Brisbane Olympics
other soccer 18:00 Champions League Qinghai Kunlun VS Lanzhou Hailu
Basketball FC 18:00 Japan's women's basketball team
VS
Australia Women's
soccer KOR D3 18:00 Chuncheon Citizen
VS
Paju Citizen FC
Volleyball Volleyball 18:00 World Womens Volleyball League Finals Quarterfinals Italian Womens Volleyball Team vs. United States Womens Volleyball Team
Basketball CNBL 19:30 Hefei winds
VS
Henan SheDian alcohol
soccer CFA CUP 19:30 Yunnan Yukun
VS
Tianjin Tigers
soccer CFA CUP 19:30 Wuxi Wugou
VS
Meizhou Hakka
soccer CFA CUP 19:30 Rizhao Yuqi
VS
Henan Football Club
Basketball CNBL 19:30 Hong Kong Taurus
VS
Wuhan kun peng
other soccer 19:30 China U21 Attached Meizhou Hakka U21 vs Shanghai Shenhua U21
soccer CFA CUP 19:30 Foshan Nanshi
VS
Shanghai Shenhua
Basketball CNBL 19:30 Jiangxi jiangxi chi
VS
Jiangsu Yannan Suke
soccer Singapore 19:45 Hougang United FC
VS
Balestier Khalsa FC
soccer CFA CUP 20:00 Guangxi Pingguo Haliao
VS
Three towns of wuhan
other soccer 21:00 Zhongguan Xinjiang Silk Road Eagle VS Xinjiang Snowy Tiancheng
soccer MAS SL 21:00 Terengganu PBDKTNegeri Sembilan
VS
Kuala Lumpur
soccer EUROCup 21:00 Slovakia
VS
Ukraine
Volleyball Volleyball 21:30 World Womens Volleyball League Finals Quarter Finals Polish Womens Volleyball Team vs Turkish Womens Volleyball Team
soccer BLR PL 23:00 Smorgon FC
VS
Slutsksakhar Slutsk
soccer Latvia SL 23:00 BFC Daugavpils
VS
Jelgava
soccer Uzi super 23:00 OTMK Olmaliq
VS
Pakhtakor
soccer Uzi super 23:00 Kuruvchi Bunyodkor
VS
Olympic FK Tashkent
Saturday   06/22/2024
soccer EUROCup 00:00 Poland
VS
Austria
soccer Egypt S1 00:00 zamalek
VS
Pharco
soccer Egypt S1 00:00 Al Ahly SC
VS
El Daklyeh
soccer Latvia SL 01:00 FK Auda Riga
VS
Rigas Futbola skola
soccer BLR PL 01:00 FC Gomel
VS
Shaq dior
soccer EUROCup 03:00 Netherlands
VS
France
soccer CONCACAF 04:00 Hartford Athletic
VS
Tampa Bay Rowdies
soccer CONCACAF 07:30 Hartford Athletic
VS
Tampa Bay Rowdies
Basketball WNBA 07:30 Minnesota Lynx
VS
Indiana Fever
soccer AMEC 08:00 Peru
VS
Chile
soccer Canadian jobs 09:00 Cavalry FC
VS
Atletico Ottawa
Basketball WNBA 10:00 Las Vegas ace
VS
Connecticut Sun
Basketball NZBL 12:00 Canterbury Rams
VS
Wellington Saints
soccer JPN D1 14:00 Machida Zelvia
VS
Avispa Fukuoka
soccer JLD2 16:00 Montedio Yamagata
VS
Vegalta Sendai
soccer CFA 16:00 Shanghai Port B
VS
Guangxi Lanhang
soccer JPN D3 17:00 SC Sagamihara
VS
Matsumoto Yamaga FC
soccer JPN D3 17:00 AC Nagano Parceiro
VS
Toyama victory
soccer JPN D1 17:00 Tokyo Verdy
VS
Nagoya Grampus Eight
soccer KOR D1 17:00 Daegu FC
VS
Jeonbuk Hyundai Motors
soccer JPN D3 17:00 Morioka cranes
VS
Imabari FC
soccer JPN D1 17:00 Albirex Niigata
VS
Kawasaki Frontale
soccer CFA 17:00 Jiangxi Dark Horse
VS
Quanzhou Yaxin
soccer JLD2 17:00 Yokohama FC
VS
Roasso Kumamoto
soccer JLD2 17:00 Ventforet Kofu
VS
Ehime FC
soccer JPN D1 17:30 Jubilo Iwata
VS
Cerezo Osaka
soccer JPN D1 17:30 Osaka steel Pakistan
VS
Vissel Kobe
soccer MAS SL 17:30 Johor Darul Takzim
VS
Pahang
soccer JPN D3 18:00 Gainare Tottori
VS
FC Gifu
soccer KOR D1 18:00 Gangwon FC
VS
Gimcheon Sangmu
soccer JLD2 18:00 Mountain ray method
VS
Ban Di Tesi Iwaki
soccer Singapore 18:00 The young lions
VS
The Chinese ge
soccer KOR D1 18:00 Daejeon Citizen
VS
Kwangju FC
soccer JPN D1 18:00 Urawa Red Diamonds
VS
Kashima Antlers
soccer JLD2 18:00 Okayama FC
VS
Thespa Kusatsu Gunma
soccer JPN D1 18:00 Shonan Bellmare
VS
FC Tokyo
soccer JLD2 18:00 Kagoshima al
VS
Oita Trinita
soccer JPN D1 18:00 The birds perched sandstone
VS
Kyoto Purple Sanga
soccer JPN D3 18:00 Miyazaki
VS
Kamatamare Sanuki
soccer KOR D2 18:00 Chungnam Asan
VS
Gyeongnam FC
soccer JLD2 18:00 V-Varen Nagasaki
VS
Fujieda MYFC
soccer JPN D3 18:00 Omiya Ardija
VS
FC Ryukyu
soccer JPN D1 18:00 Kashiwa Reysol
VS
Sanfrecce Hiroshima
soccer JLD2 18:00 Tochigi SC
VS
JEF United Ichihara
soccer CFA CUP 18:30 Jiangxi Liansheng FC
VS
Zhejiang Greentown
soccer KOR D2 18:30 Suwon Samsung Bluewings
VS
Seongnam FC
soccer KOR D2 18:30 FC Anyang
VS
Seoul dress love
soccer CFA 19:00 Dalian Kuncheng
VS
Bei Li Gong
soccer Latvia SL 19:00 Grobina
VS
Riga FC
soccer KOR D1 19:00 FC Seoul
VS
Suwon City
soccer CFA CUP 19:30 Qingdao Red Lions
VS
Shenzhen Pengcheng
soccer CFA CUP 19:30 Chongqing Tonglianglong
VS
Shandong Taishan
soccer CFA CUP 19:30 Suzhou dongwu
VS
Beijing Guoan
soccer CFA CUP 19:30 Shijiazhuang Kungfu
VS
Qingdao Youth Island
soccer WCSL 19:35 shaanxi
VS
wuhan
soccer WCSL 19:35 hainan
VS
henan
soccer WCSL 19:35 Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W)
VS
Shanghai
soccer Singapore 20:15 DPMM FC
VS
Geylang United FC
soccer MAS SL 20:15 Kuching FA
VS
Terengganu
soccer EUROCup 21:00 Georgia
VS
Czech
soccer Laura b 21:00 Cerro Montevideo
VS
Danubio FC
soccer MAS SL 21:00 Pulau Pinang
VS
Kedah
soccer BLR PL 21:00 Naftan Novopolock
VS
Slavia Mozyr
soccer LIT D1 22:00 TransINVEST Vilnius
VS
Dziugas Telsiai
soccer Iceland is super 22:00 Vestri
VS
Valur Reykjavik
soccer NOR AL 23:00 Sogndal
VS
Kongsvinger
soccer Uzi super 23:00 Dinamo Samarqand
VS
FK Andijon
soccer BLR PL 23:00 Dinamo Minsk
VS
Neman Grodno
soccer Uzi super 23:00 Lokomotiv Tashkent
VS
Sogdiana Jizak
soccer BLR PL 23:00 Borisov bart
VS
Slavia Mozyr
soccer BLR PL 23:00 Trevor lance Wallace
VS
vitebsk
soccer BLR PL 23:00 FC Torpedo Zhodino
VS
FK Isloch Minsk
soccer BLR PL 23:00 FC Torpedo Minsk
VS
Arsenal Dzyarzhynsk
soccer Laura b 23:30 Deportivo Maldonado
VS
Centro Atletico Fenix